Descriere
| DUAL SIM | DA |
| CAMERĂ | 13 MP |
| BATERIE | 6580 mAh |
| DIMENSIUNI / GREUTATE | 161.5 Х 77.6 Х 15 mm / 273 g |
| MEMORIE INTERNĂ | 32 GB, 7GB RAM |
| TIPURI ALERTE | vibrații, MP3 ringtones |
| SLOT CARD | până la 256 GB |
| NUMĂR NUCLEE | 4 |
| FRECVENȚĂ PROCESOR | 2 GHz |
650,00 lei
| DUAL SIM | DA |
| CAMERĂ | 13 MP |
| BATERIE | 6580 mAh |
| DIMENSIUNI / GREUTATE | 161.5 Х 77.6 Х 15 mm / 273 g |
| MEMORIE INTERNĂ | 32 GB, 7GB RAM |
| TIPURI ALERTE | vibrații, MP3 ringtones |
| SLOT CARD | până la 256 GB |
| NUMĂR NUCLEE | 4 |
| FRECVENȚĂ PROCESOR | 2 GHz |