Descriere
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Incarcator Retea |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Functii | Incarcare rapida |
| Continut pachet | 1 x Incarcator 1 x Cablu USB-C |
| Lungime | 55.4 mm |
| Latime | 28 mm |
| Inaltime | 46.8 mm |
| Culoare | Alb |
SPECIFICATII TEHNICE
| Interfata intrare | Priza |
| Interfata iesire | USB |
| Voltaj iesire | 5 V 9 V 12 V 20 V |
Brand: Xiaomi







![Incarcator Retea USB Samsung EP-TA800, Quick Charge, 25W, 1 X USB Type-C,Negru[ este compatibil si cu alte modele!]](https://i0.wp.com/minitel.ro/wp-content/uploads/2023/03/incarcator-retea-usb-samsung-1-1631279729.jpg?resize=324%2C243&ssl=1)






