Descriere

| DUAL SIM | DA |
| CAMERĂ | 20 MP |
| BATERIE | 5000 mAh |
| DIMENSIUNI / GREUTATE | 165 x 9 x 76.3 mm / 199 g |
| MEMORIE INTERNĂ | 128 GB, 6GB RAM |
| TIPURI ALERTE | vibrații, MP3 ringtones |
| SLOT CARD | până la 256 GB |
| DIAGONALĂ DISPLAY | 6.5 inch |
| NUMĂR NUCLEE | 8 |
| SENZORI | Accelerometru, Recunoastere faciala, Senzor de proximitate |















