Descriere
| DUAL SIM | DA |
| CAMERĂ | 50 MP |
| BATERIE | 4300 mAh |
| DIMENSIUNI / GREUTATE | 73.7 x 7.77 x 160 mm / 175 g |
| MEMORIE INTERNĂ | 128 GB, 8GB RAM |
| TIPURI ALERTE | vibrații, MP3 ringtones |
| SLOT CARD | până la 1 TB |
| NUMĂR NUCLEE | 8 |
| FRECVENȚĂ PROCESOR | 2.4 GHz |
1.500,00 lei
| DUAL SIM | DA |
| CAMERĂ | 50 MP |
| BATERIE | 4300 mAh |
| DIMENSIUNI / GREUTATE | 73.7 x 7.77 x 160 mm / 175 g |
| MEMORIE INTERNĂ | 128 GB, 8GB RAM |
| TIPURI ALERTE | vibrații, MP3 ringtones |
| SLOT CARD | până la 1 TB |
| NUMĂR NUCLEE | 8 |
| FRECVENȚĂ PROCESOR | 2.4 GHz |