Descriere
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
| Versiune sistem operare | Android 11 |
| Model procesor | SC7731 |
| Numar nuclee | 4 |
| Frecventa procesor | 1.3 GHz |
| Senzori | Accelerometru |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni | 137.5 x 10 x 67.5 mm |
| Greutate | 143 g |
| SAR (W/kg) | 0.96 (corp) 0.60 (cap) |
| An aparitie | 2021 |
| Altele | Radio FM |
| Tehnologie | 2G 3G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 5 inch |
| Tip display | LCD TFT |
| Rezolutie (pixeli) | 480 x 960 |
| Functii display | 215 PPI |
Memorie
| Memorie interna | 32 GB |
| Memorie RAM | 1 GB |
| Slot card memorie | MicroSDXC |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Porturi | Jack 3.5 mm microUSB |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 5 MP Standard |
| Rezolutie camera frontala | 2 Mpx |
| Rezolutie video | HD |
| Caracteristici foto/video | HDR |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 2000 mAh |
Brand: ZTE














