Descriere
| DUAL SIM | DA |
| CAMERĂ | 50 MP |
| BATERIE | 5000 mAh |
| DIMENSIUNI / GREUTATE | 165.4 x 76.9 x 8.4 mm / 197 g |
| MEMORIE INTERNĂ | 64 GB, 4GB RAM |
| TIPURI ALERTE | vibrații, MP3 ringtones |
| SLOT CARD | până la 1 TB |
| NUMĂR NUCLEE | 8 |
| FRECVENȚĂ PROCESOR | 2.2 GHz |
Prețul inițial a fost: 1.100,00 lei.1.000,00 leiPrețul curent este: 1.000,00 lei.
| DUAL SIM | DA |
| CAMERĂ | 50 MP |
| BATERIE | 5000 mAh |
| DIMENSIUNI / GREUTATE | 165.4 x 76.9 x 8.4 mm / 197 g |
| MEMORIE INTERNĂ | 64 GB, 4GB RAM |
| TIPURI ALERTE | vibrații, MP3 ringtones |
| SLOT CARD | până la 1 TB |
| NUMĂR NUCLEE | 8 |
| FRECVENȚĂ PROCESOR | 2.2 GHz |