Descriere
| DUAL SIM | DA |
| CAMERĂ | 50 MP |
| BATERIE | 5000 mAh |
| DIMENSIUNI / GREUTATE | 75.1 x 163.6 x 8.7 mm / 194 g |
| MEMORIE INTERNĂ | 64 GB, 4GB RAM |
| TIPURI ALERTE | vibrații, MP3 ringtones |
| SLOT CARD | până la 256 GB |
| NUMĂR NUCLEE | 8 |
| FRECVENȚĂ PROCESOR | 2 GHz |
750,00 lei
| DUAL SIM | DA |
| CAMERĂ | 50 MP |
| BATERIE | 5000 mAh |
| DIMENSIUNI / GREUTATE | 75.1 x 163.6 x 8.7 mm / 194 g |
| MEMORIE INTERNĂ | 64 GB, 4GB RAM |
| TIPURI ALERTE | vibrații, MP3 ringtones |
| SLOT CARD | până la 256 GB |
| NUMĂR NUCLEE | 8 |
| FRECVENȚĂ PROCESOR | 2 GHz |